Zakończenie wakacji w filiach bibliotecznych !

W dniach 27 i 28 sierpnia odbyły się ostatnie wakacyjne spotkania w Filii Bibliotecznej w Jezuickiej Strudze oraz w Rojewicach. Dzieci miały okazję wykazać się kreatywnością, tworząc piękne obrazki z rolek od papieru oraz realizując wiele innych twórczych projektów. Spotkania zakończyły się wspólnym oglądaniem serii filmów o Harrym Potterze, podczas których uczestnicy delektowali się słodkościami, chipsami i popcornem.
Miłym zaskoczeniem dla pani bibliotekarki była laurka z podziękowaniami, którą dzieci przyniosły na zajęcia. Gest ten był niezwykle wzruszający i pokazał, jak wiele radości przyniosły wszystkim te wakacyjne spotkania. Serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom, które aktywnie brały udział w tegorocznych zajęciach. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że te wakacje były naprawdę wyjątkowe!
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, uczy się i tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie uczą się i tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko i ludzie uczą się