Niedziela pełna zabawy

W ostatnią niedzielę sierpnia plac zabaw w Jezuickiej Strudze wypełnił się zabawą, śmiechem i radością. Z inicjatywy i zaangażowania sołectw Jezuicka Struga – Jaszczółtowo i Rojewice -Zawiszyn oraz Stowarzyszenia Miłośników Kultury Kujawskiej Sami Swoi przy współpracy Filii bibliotecznej w Jezuickiej Strudze zorganizowano festyn rodzinny.
Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji: zabawy z animatorką, konkurencje sportowe, gry integracyjne, wykonywanie tatuaży oraz dmuchane zjeżdżalnie. Zwycięzcom konkursów wręczono nagrody a dla wszystkich wspaniałą atrakcję stanowiły pamiątkowe zdjęcia z maskotką Marshalla. Wata cukrowa słodko umilała czas dzieciom, a na większe apetyty młodszych i starszych uczestników czekały kiełbaski z grilla, domowe ogórki małosolne, pomidorki, przepyszne ciasto i kawa. Stół z poczęstunkiem zasilił Wójt Gminy pan Rafał Żurowski, który przywiózł napoje dla dzieci. Wśród dobrej zabawy dzieci prawie zapomniały, że to była już ostatnia niedziela wakacji.
Zapraszamy na fotorelację!