Dzienne archiwum: 24 lutego, 2023

Lekcja haftu z Panią Krystyną Czarnotą – Twórcą Ludowym!

Rozpoczęliśmy lekcje haftu kujawskiego! Od 24 lutego odbywają się w bibliotece zajęcia dla dzieci prowadzone przez Panią Krystynę Czarnotę, która jest dyplomowanym Twórcą Ludowym z zakresu haftu kujawskiego. Spotkania są niezwykle wartościowe nie tylko dlatego, że dzieci uczą się pięknego rękodzielnictwa, ale są swoistym pomostem międzypokoleniowym, a wartością dodaną jest poznawanie kultury Kujaw.

Przedszkolaki w krainie bajek

Czy znacie miejsce równie barwne, pełne opowieści i bajkowych postaci co Biblioteka? Oczywiście, że nie nie ma! Nie ma się więc co dziwić, że dzieci tak chętnie nas odwiedzają. Dziś przedszkolaki z rojewskiego przedszkola zapoznawały się z dziecięcym księgozbiorem. Dziękujemy za odwiedziny oraz  Pani Beacie Klimko i Pani Małgosi Lipskiej za wspieranie czytelnictwa wśród maluszków:)