Świąteczne spotkanie w Jezuickiej Strudze

Okres Świąt Bożego Narodzenia i oczekiwania na narodzenie Jezusa, to czas radości, serdeczności i życzliwości w stosunku do drugiego człowieka.

W związku z tym w Filii bibliotecznej w Jezuickiej Strudze 19 grudnia 2022 roku, odbyło spotkanie, podczas którego nasi czytelnicy złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia i wspólnie uczcili narodziny Jezusa. Była krótka refleksja nad mijającym rokiem, opłatek i życzenia radosnych, ciepłych i rodzinnych świąt.

Wigilijny stół kusił świątecznymi przysmakami, przygotowanymi przez naszych czytelników. Nie zabrakło tradycyjnego karpia, śledzi, ryby po grecku, gołąbków z kaszą i grzybami i innych świątecznych smakołyków. Podczas spotkania nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd.

Dzięki pomocy pani Krystyny Dymet oraz pani Ewy Ponichtery Biblioteka zyskała odświętny wystrój i pięknie udekorowany stół, za co bardzo dziękujemy J.

Wszystkim czytelnikom Biblioteki życzymy zdrowych, radosnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym Roku niech towarzyszy Wam zawsze dobra książka.