Konkurs na najlepszego Czytelnika 2021r. rozstrzygnięty!

Początek roku – pora podsumowań minionych dwunastu miesięcy.

Rok temu ogłosiliśmy „Konkurs na Najaktywniejszego Czytelnika 2021r. pod patronatem Wójta Gminy Rojewo”.

Konkurs miał charakter otwarty i był przeznaczony dla wszystkich Czytelników Biblioteki.

Ocenie konkursowej podlegała aktywność czytelnicza wyrażona liczbą wypożyczonych książek po podstawie elektronicznego systemu bibliotecznego MAK+.

Cieszy nas, że liczbę wypożyczonych książek zliczał Mak+, ponieważ było tego naprawdę sporo:)

Konkurs obejmował trzy grupy wiekowe:

– 7-13 Lat

– 13-18 lat

– powyżej 19 lat

W kategorii dla najmłodszych wygrała Natalka Goralewska

W kategorii dla nastolatków zdecydowaną przewagą pierwsze miejsce zajął Kamil Piechowski

W kategorii dla dorosłych zwyciężyła pani  Barbara Wronowska-Zielińska

Dnia 13 stycznia zwycięzcy zostali zaproszeni przez Wójta Gminy Rojewo, p. Rafała Żurowskiego,

który wraz z kierownikiem GBP w Rojewie p. Krystyną Cichą

wręczył zasłużone dyplomy i nagrody.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy w Nowym Roku 2022r.