Ferie zimowe w Bibliotece

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE

Dnia 11 stycznia 2021 roku w filii bibliotecznej w Jezuickiej Strudze odbyły się ferie zimowe dla dzieci organizowane przez Gminę Rojewo i SZOIK.

Panie pokazały dzieciom jak zrobić samodzielnie cudowne maski karnawałowe, które później wspólnie zdobiliśmy cekinkami, brokatami i piórkami.

Uczestnicy mogli wykonywać prace plastyczne według swojego pomysłu lub przyłączyć się do zaproponowanej przez prowadzących zabawy. Wykonaliśmy również kartki okolicznościowe z okazji Święta Babci i Dziadka. Graliśmy także w gry planszowe, układaliśmy puzzle, rozwiązywaliśmy rebusy i kolorowaliśmy wybrane przez dzieci kolorowanki.

Ferie zimowe powoli dobiegają już końca, ale Biblioteka nadal jest otwarta i czeka na tych, którzy chcą się z nią zaprzyjaźnić.

Przygotowała: K.Ziarniecka