„Mała Książka – Wielki Człowiek”

Gminna Biblioteka Publiczna zakwalifikowała się do projektu Instytutu Książki „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowanego do trzylatków i ich rodziców. Udział w nim mogą wziąć wszystkie dzieci urodzone w 2015 roku, zarówno te już zapisane do biblioteki, jak i zupełnie nowi czytelnicy.

Od września 2018 roku podczas odwiedzin w bibliotece Mały Czytelnik otrzyma w prezencie specjalną Wyprawkę Czytelniczą, na którą składają się:

• książka „Pierwsze wiersze dla…”,
  • broszura informacyjna dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”,
  • Karta Małego Czytelnika.

Podczas każdej wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki Mały Czytelnik otrzyma naklejkę do Karty, a po uzyskaniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Małych Czytelników i ich Rodziców..