Motylki w Bibliotece

Dnia 14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej i z tej okazji wyrażamy szacunek pedagogom. Jednak mało kto wie, że tego samego dnia swoje święto mają Książkowe Misie 🙂

Z tej właśnie przyczyny Biblioteka odwiedziła dziś Grupę Motylków z rojewskiego  Przedszkola.  Okazało się, że Dzieci są prawdziwymi ekspertami z zakresu wiedzy o misiach, czego dowiodły podczas Quizu o Książkowych Misiach. Zanim zmierzyły się z kolejnym wyzwaniem, posłuchały bajki o Kubusiu Puchatku pt. „Z wizytą o Pasibrzucha”.  Kolejnym „sprawdzeniem wiedzy”  była zabawa : „Z jakiej jestem bajki?”. I z tym zadaniem Dzieci poradziły sobie po mistrzowsku.

Aby jeszcze bardziej pogłębić tą wiedzę „Motylki” zostały zaproszone do magicznego miejsca tysiąca opowieści – do Biblioteki.

Dziękujemy Dzieciom za miło spędzony czas, natomiast Pani Judycie Uszczewskiej za czytelnicze uskrzydlanie „Motylków”.