Dzień bibliotekarza w filii w Rojewicach

8 maja 2024 r. uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej im. bł. ks. M. Skrzypczaka w Rojewicach swoje zajęcia dodatkowe z języka polskiego przenieśli do Filii Bibliotecznej w Rojewicach. Nie zapomnieli bowiem o Dniu Biblioteki i Dniu Bibliotekarza i pod opieką pani Magdaleny Chwastyk odwiedziły naszą bibliotekę.

Na początku wykonali szereg ciekawych zadań związanych z językiem polskim, które miały nie tylko rozwijać ich umiejętności, ale także zapewnić im niezapomnianą przygodę w świecie literatury i języka.

Podczas wizyty, uczniowie osobiście wręczyli pani Bibliotekarz kartki z życzeniami i podziękowaniami, które samodzielnie przygotowali. To była chwila wzruszenia i prawdziwej radości, widzieć ich zaangażowanie i szczerą chęć podziękowania za naszą pracę.

Dziękuję uczniom za wspaniałe spotkanie i za to, że uczynili ten dzień wyjątkowym.

Karolina Ziarniecka