Zaczarowana kraina bajek i baśni!

1 lutego 2024 r. Filię biblioteczną w Rojewicach odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. M. Skrzypczaka w Rojewicach, aby zapoznać się z tematyką baśni, bajek i legend. Utwory literackie ukazują bowiem najmłodszym dzieciom świat wartości, którymi warto kierować się w życiu. Bohaterowie literaccy muszą wybierać pomiędzy dobrem, a złem czy też prawdą, a kłamstwem. Wraz z bohaterami wybierają nasi mali czytelnicy. Dzieci miały okazję zapoznać się z różnicą pomiędzy bajką, a baśnią, brały udział w zabawie „Nakarm Wilka”, rozwiązywały zagadki, rebusy i quizy. Dodatkowo nasi uczestnicy mieli okazję pokolorować i ozdobić swoją własną zakładkę do książki.
Serdecznie dziękuję pani Iwonie oraz pani Ani ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. M. Skrzypczaka w Rojewicach za wielkie zaangażowanie i pomoc.
Pamiętajcie kochani, że u nas, W BIBLIOTECE znajdziecie MNÓSTWO bajkowych postaci, a nawet jeszcze WIĘCEJ!