Wigilia Stowarzyszenia Miłośników Kultury Kujawskiej – SAMI SWOI w Filii bibliotecznej w Jezuickiej Strudze

18 grudnia 2023 roku podczas uroczystej Wigilii Stowarzyszenia Miłośników Kultury Kujawskiej – SAMI SWOI w Filii bibliotecznej w Jezuickiej Strudze panowała niezwykła atmosfera świąt. Członkowie spotkania nie tylko śpiewali kolędy, ale również ciepło wymienili się prezentami, co dodatkowo umocniło więzi między nimi.

Na tę wyjątkową okazję zaproszono znamienitych gości: Wójta Gminy Rojewo Rafała Żurowskiego oraz Prezesów firmy RSP NOWOŚĆ Mariana Bednarskiego i Danutę Siemianowską, którzy zaszczycili wydarzenie swoją obecnością, podkreślając znaczenie tej społeczności w lokalnym kontekście.

W atmosferze radości i wspólnoty wszyscy obecni cieszyli się z tradycyjnego świętowania Wigilii.