Dzień Pluszowego Misia w Rojewicach

22 listopada 2023 roku Filia biblioteczna w Rojewicach zamieniła się w krainę rozrywki podczas niezwykłego Dnia Pluszowego Misia. Krainę tę, na zaproszenie Pani bibliotekarki, odwiedziły odziały przedszkolne ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. M. Skrzypczaka w Rojewicach.

Dzieci miały okazję zanurzyć się w świat opowieści o przygodach pluszowych misiów, oglądając uroczą bajkę opowiadającą o historii misia, która wprawiła ich w zachwyt. Nie zabrakło też interaktywnej zabawy. Gry takie jak „Wyturlaj misia” sprawiły, że każdy mógł wcielić się w rolę misia w poszukiwaniu przygód. Zabawy takie jak „Nakarm misia” czy „Domek Misia”, rozwijały wyobraźnię i umiejętności logicznego myślenia. Dodatkowo, dzieci miały okazję przejść przez labirynt, rozwiązując zagadki i zagłębiając tajemnice świata pluszowych przyjaciół . Układanie puzzli z motywem misiów dostarczyło wielu emocji i wspaniałej zabawy. Nie mogło zabraknąć również fotobudki, gdzie każde dziecko mogło uwiecznić ten wyjątkowy dzień z uśmiechem na twarzy. Aby uczcić to wydarzenie, każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz słodki upominek, który z pewnością umilił im ten magiczny dzień. To było niezapomniane spotkanie, które otworzyło dzieciom drzwi do wspaniałego świata literatury i kreatywnej zabawy.

Serdecznie dziękuję wychowawcom oddziałów przedszkolnych  pani Iwonie i pani Lucynie oraz pani Mirelli i pani Beacie ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. M. Skrzypczaka w Rojewicach za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego pięknego dnia.

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej biblioteki, gdzie każdy dzień to nowa przygoda w świecie fascynujących historii i niekończącej się zabawy.