Noc bibliotek w Jezuickiej Strudze

NOC BIBLIOTEK.

W październiku obchodzimy VIII Ogólnopolską Noc Bibliotek pod  hasłem „To się musi powieść”.

Z tej okazji Filia biblioteczna w Jezuickiej Strudze przygotowała zajęcia jesienne dla swoich czytelników. Choć jesień nie wszystkim kojarzy się dobrze, to jednak jest to jedna z piękniejszych pór roku. Za oknem paleta kolorowych barw i jesiennych dźwięków. Właśnie taka pogoda nastraja, by sięgać po wiersze o jesieni  i jej dary. Mimo deszczowej aury za oknem, frekwencja nam dopisała.

Było wesoło, twórczo i jak przystało na tę  porę roku bardzo kolorowo. Każdy uczestnik zrobił przepiękny bukiecik z wielobarwnych liści,  lśniących brązowych kasztanów, żołędzi, szyszek, owoców głogu i czerwonej jarzębiny. Bukiety zostały w bibliotece i teraz wchodząc do niej wita nas wesoła jesienna dekoracja.

Dziękuje naszym czytelnikom za przybycie i zapraszamy po nowości wydawnicze.

Autor: K.Ziarniecka