ZAKOŃCZENIE WAKACJI W FILII BIBLIOTECZNEJ W JEZUICKIEJ STRUDZE

Na wtorkowych i ostatnich już zajęciach bibliotecznych wspólnie z dziećmi robiliśmy GOŁĄBKI POKOJU. Jest on symbolem odnoszącym się do sytuacji, w której znajduje się obecnie Wschodnia Europa. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy, z pewnością pomogło im to oderwać myśli od tego co dzieje wokół i skupić na wykonaniu ciekawej pracy plastycznej. Wspólnie także malowaliśmy flagę Polski i Ukrainy, robiliśmy gniotki z balonów i ryżu oraz wykonaliśmy śmieszne żabki z papieru.

Aby uczcić zakończenie „Wakacji w bibliotece” wybraliśmy się na plac zabaw w Jezuickiej Strudze i tam urządziliśmy sobie piknik. Każdy z uczestników został poczęstowany słodkościami. Dzieci grały także w piłkę, skakały na skakankach, bawiły się w chowanego oraz berka. Mimo braku słońca udało nam się zorganizować wojnę na balony wodne. Oczywiście śmiechu było co nie miara.

Wszystkim dzieciom, które brały udział w zajęciach wakacyjnych w Filii bibliotecznej w Jezuickiej Strudze serdecznie dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie i aktywne uczestnictwo.