Zostań w domu, nie trać kontaktu. Internetowe warsztaty dla seniorów

Za parę tygodni czeka nas kolejny, już XIX Tydzień Bibliotek.

Hasłem tegorocznych obchodów będzie „Biblioteka – świat w jednym miejscu”.

W związku z ogłoszeniem przez WHO pandemii ludzie mają ograniczony dostęp do informacji oraz do

interaktywnego komunikowania się.

Zmuszeni jesteśmy do ograniczeń społecznych, dlatego wychodząc naprzeciw wykluczeniu społecznemu,

organizujemy warsztaty z zakresu znajomości i obsługi komunikatorów internetowych.

Warsztaty kierujemy do osób ze szczególnie wymagających wsparcia w tym zakresie czyli do grupy wiekowej powyżej 60 roku życia.

Zajęcia mają pomóc seniorom w nabyciu umiejętności korzystania z dostępnych komunikatorów.

Zajęcia będą odbywać się głównie w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rojewie,

raz w tygodniu w godzinach otwarcia placówki.

Warsztaty będą realizowane w ciągu 4 spotkań, które będą trwały po 90 minut. Kurs przewiduje liczbę uczestników od 4 do 10 osób.

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty majowych zajęć w Bibliotece.

Szczegóły podane w linku: