Dzień Dziecka

Dnia 28 maja 2021 r. Filia Biblioteczna w Rojewicach przy pomocy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rojewicach i

dzięki wsparciu Sołectwa Zawiszyn – Rojewice

zorganizowała piknik dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

Udział we wspólnej zabawie wzięło około 25 dzieci w różnym wieku z najbliższej okolicy.

Zaplanowano dla nich szereg atrakcji: zabawy przy użyciu chusty animacyjnej, gra w dwa ognie przy użyciu węży strażackich, zabawy z piłkami, skakankami oraz karaoke.

Na uczestnikach, zwłaszcza najmłodszych, ogromne wrażenie zrobił wóz strażacki, do którego każdy miał szanse wsiąść.

Strażacy zachęcili również wszystkich do zabawy z hydronetkami, organizując wyścigi na najszybsze wypompowanie wody i na najlepszą celność do tarczy.

Doskonałą atmosferę udoskonalił grill i przepyszne kiełbaski, które czekały na wszystkich uczestników.

Na deser dodatkowo przygotowano gofry z bitą śmietaną i owocami.

Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i wracały do domu z uśmiechem na twarzy oraz ze słodkim prezencikiem.