Konkurs „Kartka dla Bibliotekarza”

Konkurs „KARTKA DLA BIBLIOTEKARZA”

Kochani, 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, a tym samym rozpoczynamy również Tydzień Bibliotek,

który będzie trwał do 15 maja. Niestety ze względu na stan epidemiologiczny nie możemy świętować w sposób tradycyjny.

Bardzo byłoby mi miło, gdybyście chcieli być w tym pięknym dniu z nami. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Rojewie, Filia w Rojewicach ogłasza konkurs:

„Kartka dla Bibliotekarza”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie kartki okolicznościowej. Możecie zrobić ją w dowolny sposób: malowanie, rysowanie, wyklejanie, wydzieranie itp. Możliwości jest naprawdę wiele. Dodatkowym atutem będą napisane przez Was życzenia.

Gotowe prace powinny być podpisane: imię, nazwisko, klasa i szkoła,  do której uczęszczacie oraz wysłane na pocztę e-mail  biblioteka.rojewice@op.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 maja 2021r.

Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

• Odział przedszkolny i klasy I-III,
  • Klasy IV-VIII.

W każdej grupie wiekowej przyznawane będą nagrody i dyplomy za zdobycie I, II i III miejsca.

Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy!