Wspieraliśmy WOŚP w Filii Bibliotecznej w Rojewicach.

1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już za sobą, choć dźwięki „Orkiestry” dalej brzmią w naszych uszach i sercach. Wspieraliśmy WOŚP w Filii Bibliotecznej w Rojewicach. Wielu mieszkańców naszej miejscowości odwiedzało nas i wrzucało nam pieniążki do puszki, dzięki temu mogli zabrać ze sobą wybraną przez siebie książeczkę.

Wspólnymi siłami zebraliśmy 616 złotych. Bardzo dziękuje wszystkim za zaangażowanie oraz za to, że są ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Wszyscy macie naprawdę wielkie serducha. Chciałabym także pogratulować wolontariuszom, którzy mimo mrozu dzielnie Nas wspierali i się nie poddawali. Tegoroczna zbiórka dedykowana jest dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

Będziemy grali do końca świata i jeden dzień dłużej…

K. Ziarniecka