Ferie z Biblioteką

Dnia 15 stycznia 2021 roku w fili bibliotecznej w Rojewicach odbyły się zajęcia feryjne dla dzieci. W pierwszej kolejności zajęliśmy się pracami artystycznymi: przygotowaliśmy czapeczki i maski karnawałowe, które później zdobiliśmy różnymi technikami.

Kolejnym, kreatywnym zadaniem dzieci było własnoręczne wykonanie książeczek. Dziewczynki wymyślały tytuły, tworzyły ciekawe historie przygodowe oraz wykonywały do nich ilustracje. Wyobraźnia uczestniczek zajęć okazała się bardzo wybujała  i magiczna. Przy pomocy Pani napisały niezwykle interesujące bajeczki, które zostały opieczętowane i wprowadzone na prośbę autorek do księgozbioru J. Można je zobaczyć i przeczytać w bibliotece w Rojewicach.

Na zakończenie zajęć wesoło spędziliśmy czas na zewnątrz, budując igloo i obsypując się śniegiem.

Po zajęciach z młodszą grupą, o godzinie 15:00 Bibliotekę odwiedziła grupka chłopców, którzy w miłej atmosferze grali w bilard.

Przygotowała: K. Ziarniecka