Otwieramy Laboratorium Książki

Dziecko, które lubi czytać,

Będzie dorosłym , który lubi myśleć….

Październik odkrył przed nami  nowych,  wspaniałych Czytelników, którzy kochają książki i lubią się dzielić tą pasją. To właśnie dla nich powstało w naszej Bibliotece,

w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży

Laboratorium Książki.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, przy współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Rojewie.  Laboratorium Książki to przestrzeń  do głośnego czytania, dyskusji, dzielenia się wrażeniami z lektury i wzajemnego polecania ciekawych książek.

Celem podstawowym jest to, aby wszystkie nasze dzieci miło spędzały czas z książką, ucząc się płynnego czytania, a także „zarażały” swoją pasją innych. Nas zaś cieszy fakt, że książki z naszej Biblioteki krążą niestrudzenie po domach Czytelników oraz że coraz więcej dzieci  czyta ze zrozumieniem.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.Top 5 książek na Dzień Dziecka - WP Książki