Święto Misia w bibliotece

Dnia 25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci, Pluszowy Miś. W naszej bibliotece ten uroczysty dzień obchodziliśmy dzisiaj. Uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Rojewicach przynieśli swoje pluszowe misie i dzielili się swoimi przeżyciami związanymi z bohaterami dzisiejszego spotkania. W czasie zajęć dzieci poznały historię pluszowego niedźwiadka, opowiadały też o misiach, które są bohaterami bajek i filmów. W dalszej części uczestnicy zajęć rozwiązywali zagadki związane z misiami i wspólnie zaśpiewali piosenkę ,,Jadą, jadą misie’’.

W czasie spotkania pani bibliotekarka przeczytała fragment książki pt. ,,Kubuś Puchatek’’. Po jej wysłuchaniu dzieci odpowiadały na pytania związane z lekturą. Podczas zajęć panowała miła atmosfera, zakończona wspaniałą zabawą i słodkim „co nieco”.