Zajęcia z dogoterapii

Podczas jednych z poprzednich zajęć uczestnicy wykonywali rysunki. Posłużyły one do stworzenia opowiadania i wystawienia go w papierowym teatrzyku tzw. Kamishibai. Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały wersję psich przygód, przygotowaną przez prowadząca spotkanie panią Lucynę. Żywo zainteresowany wydawał się również uczestniczący w zajęciach pies o imieniu Sharp, który w pewnym momencie przedstawienia pokazał w drewnianym okienku swoją sympatyczną mordkę, co niezwykle rozbawiło uczestników dzisiejszego spotkania. Dalsza część zajęć przeznaczona byłą na wykonanie pacynek zwierząt z przygotowanych wcześniej materiałów tj. skarpetek i różnych dodatków. Rezultatem dwugodzinnych warsztatów były m. in. pieski, kotki, biedronki, rekiny, wiewiórki i różne inne bajkowe postacie. Na kolejnych zajęciach dzieci będą robiły teatrzyk z udziałem przygotowanych „skarpecianych” zwierzątek.

« 1 z 2 »